HİZMETLERİMİZ

Kısaca, hayallerinizi inşaa ediyoruz.

Siz hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim.

Marmara Taş Ev ile çalışarak günümüz piyasasında oluşan işçilik ve hizmet kalitesi, iş etiği gibi yaşadığınız bütün hayal kırıklıklarını unutun.

Birinci sınıf işçilik ve hizmeti en uygun koşullarda veriyoruz.

Doğayla İç İÇE OLAN

Ustalık alanlarımız

Taş ev

Herkesin hayallerini süsleyen bir Taş Eve sahip olmak sayemizde hem daha kolay hem de daha ekonomik. Taş ev yazları serin kışları sıcak olur. Taşın yapısı gereği doğal olarak korumalıdır. Zamanla eskimez ve aşınmaz.

ŞÖMİNE

Ateşin buluşundan bu yana insanın en büyük dostudur alev, gerek pişirir, gerek ısınırız karşısında. İşte şömine modern insanın yaşamında eksikliğini hissettiği ateşi evinize taşıyandır. Hem modern hem klasik görünümlü bir çok şömine yapıyoruz, içinizi ve ruhunuzu ısıtacak.

TAŞ KAPLAMA

Hali hazırda bir eviniz var ve Taş Ev’e dönüştürmek çok mu maliyetli geliyor ? Merak etmeyin bunun da bir çözümü var. Taş kaplama bir çok modeliyle halihazırdaki betonarme evlerinizin iç ve dış duvarlarını dönüştürmek için en uygun yol. Bizde bu işin en uygun ustalarıyız.

İSTİNAT DUVARI

Kot farkına sahip bir bahçeniz mi var ? Hiç sorun değil, istinat duvarı yapmak bizim işimiz ve bu konuda oldukça titiziz. Gerekli tüm etüt çalışmalarını yapıp istediğiniz taşlar ile yüksek kot farkında kalan alanlarınızı koruyor hemde güzelleştiriyoruz.

TAŞ FIRIN

Fırında yemek pişirmek hiç bu kadar keyifli ve lezzetli olmamıştı. Taş fırın odun ateşinde pişireceğiniz her türlü yemeği otantik bir ambiyansta ve leziz bir şekilde elde etmenizi sağlar. Eğer yemek yapmayı seviyorsanız ve bahçeniz varsa Taş Fırın bu hobinize ayrı bir boyut katacaktır

TAŞ PEYZAJ

Taş peyzaj sizi eski dönemlerin bahçe mimarisiyle buluşturur. Ahşaptan daha dayanıklı ve estetik duran taş peyzajcılık, bahçenize bambaşka bir hava katar ve size bir ömürlük dayanıklı peyzajcılık sunar.

İhtiyacınız olan taş ustasına ulaşmak için hemen

Taş işçiliği hakkında

WhatsApp Image 2019-07-20 at 18.03.21

Doğal taş ev yapımı

50 ya da 60 cm duvar kalınlığının altına düşmemek üzere çift taraflı doğal taştan duvar örme işi. Pencere ve sövelerde istenirse dikey ve yatay tek parça taş kullanılabileceği gibi kapı ve pencere kenarları tuğla ile örülebilir. Duvarlarda kullanılan taşlar sıkı bir yapıya sahip olmalıdır. Taşlar doğası gereği sağlam olmakla birlikte iyi bir işçilikle yapılacak yapı doğal etkenlere karşı da dayanıklı olur.

Taşın müşteri ile birlikte seçimi. Bu seçim renk ve sertlik anlamında farklılık gösterir. Örneğin dere taşı gibi yöresel olarak her bölgeye ait farklı renk ve seçenekteki taşlar olarak seçilmektedir.

Taş Kaplama UYGULAMALARI

Doğal taş örülebileceği gibi, taş kaplama istenirse beton üzerine ve hatta hobi bahçelerinize, asıl binanın tamamlayıcı yapılarına boardex üzerine taş kaplama da son derece şık olacaktır. Doğal görünüm verilmiş yapay taşlarla kaplama da mümkündür. (Doğal taş benzetmesi verilmiş yapay taş, ofisteki şömine görseli yandadır.)

Adsız
Masons mortar laid on an unfinished stone floor

Taş PEYZAJ

Sadece yapı duvarlarına değil bahçe peyzajda da yürüme yoluna doğal taş döşeme yapılabilir. (Alaçatı sokakları gibi) Balkonunuz dahi erime donmaya karşı çatlamaz ve kırılmaz taşla döşenebilir.

Fiyat teklifi verirken, projenin bulunduğu yer, zemin etüdü, kullanılacak malzemelerin seçimi gibi bir çok etken maliyetleri etkilemektedir.

FARKLI TAŞ KULLANIMLARI

İsteyenler için tek ve büyük taşlarla da bu görünüm verilebilir. Bu büyük taşların arasına kırmızı tuğla ile şeritler geçilerek harika bir görünüm elde edilebilir!

Scroll to Top

Hemen Teklif Alın